03     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wyłowione z sieci - Gry
UWAŻAJ NA KOMPUTER
Naukowcy armii USA opracowali nową technologię, która pozwoli im niszczyć wszystkie elektroniczne urządzenia wroga czyli również komputery. Bomba Gorge'a Busha będzie niszczyć wszystkie telewizory, radary, komputery itp. w zasiegu 300m od wybuchu. Tak więc strzeżcie się i zainwestujcie w najnowsze zabezpieczenia ;)

WARCRAFT III: THE FROZEN THRONE

WARCRAFT III: THE FROZEN THRONE

Minęło wiele miesięcy od pokonania Płonącego Legionu przez armie elfów, orków i ludzi. Lecz pojawiło się nowe zło, król Liczów Ner'zhul który chce zapanować nad Azerothem. Chcą go pokonać wszyscy a szczególnie Arthas i Illidian, którzy starają się zdobyć koronę o nazwie Glacier i uwolnić drzemiącą w niej moc. Tak pokrótce przedstawia się fabuła rozszerzenia do WarCrafta, która będzie nam oferować zbliżoną ilość misji co oryginał, nowych bohaterów, nowe jednostki (Mountain Giant), wciągająca fabułę, edytor map przystosowany do dodatku oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. Premiera dodatku nie została jeszcze zapowiedziana.

NAJNOWSZY TOMB RAIDER PRZESUNIĘTY
Tomb Raider: The Angel of Darkness jest już praktycznie gotowy, lecz Eidos nie zdecydował się na wydanie gry. Dlaczego? Powodem jest chęc wypuszczenia gry równorzędnie z premierą drugiego filmu o przygodach Lary pt "Tomb Raider: The Cradle of Life" (już bym z rozpędu napisał Cradle Of Filth:)) Ehhh.... czy teraz wszystko robi się tylko dla kasy?

PAINKILLER
Painkiller to ksywka specjalnego agenta który zajmuje się niszczeniem legowisk różnych demonów, diabłów i potworów. Robi to dla pieniędzy ponieważ uwielbia korzystać z życia pełnymi rękami. Pewnego dnia dostaje proste z pozoru zadanie odnalezienia artefaktu w jednym z legowisk. Po morderczej walce stwierdza ze został wmieszany w walkę dwóch rywalizujących ze sobą klanów demonów. Po tym zdarzeniu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce:) Powiecie ze fabuła typowa i stara lecz gra taka ma nie być. Painkiller udostępni nam niespotykane dotąd rozwiązania, przełomową grafikę i tak dynamiczną akcje ze nie będziemy mieć czasu oderwać się od kompa. Premiera w połowie roku.

SMASH UP DERBY

SMASH UP DERBY

Smash up Deby jest grą która przeniesie stare dobre Destruction Derby w zupełnie nowy wymiar. W tej grze w odróżnieniu od innych wyścigów zmierzysz się z przeciwnikami, którzy zamiast wygrać będą woleli rozwalić twój samochód. Gra będzie oferować: 28 różnych torów wyścigowych, 20 samochodów które będą mogły pojechać nawet 280 km/h, Dynamiczne "pojedynki", inteligentnych przeciwników, świetny system uszkodzeń samochodu, nowoczesny engine zapewniający grze ładną grafikę i wiele innych bajerów. Jeśli znudzi nam się gra z komputerem będziemy mogli zmierzyć się z kumplami na internecie.

GRY ROKU SERWISU GAMESPY.COM
Gra Roku Na PC - No One Lives Forever 2
Najlepsza Gra Multiplayer - BattleField 1942
Najlepsze RPG - Elder Scrolls III Morrowind
Najlepsze Wyśćigi - Nascar Racing 2003
Najlepsza gra sportowa - Links 2003 (?)
Najlepsza strategia - Medieval Total War
Najlepsza przygodówka - Syberia
Najlepsza Gra Akcji - GTA3

ENCLAVE
Świat Enclave został podzielony wieki temu przez ogromną szczelinę. Ziemie "Świstła" są piękne, bogate a wszyscy żyją na nich w zgodzie, na ziemiach "Ciemnosci" panuje mrok, chaos, nieporządek a wszystkie stepy i lasy zostały wyniszczone. Przez wieki czasu szczelina zaczęła się zamykać i jest coraz mniejsza, wojna jest tylko kwestią czasu. Po której stronie się postawisz zależy od ciebie. W Enclave akcje będziesz obserwowac z trzeciej osoby. Gra będzie oferować piękną 3-wymiarową grafikę, 10 klas postaci, 20 leveli, setki broni i nie zastosowanę na taką skale jeszcze nigdy maszyny oblężnicze: katapulty, balisty itp. Twórcy obiecują takaże nie-schematyczną fabułe dla obu stron konfliktu. Zapowiada się ciekawie, lecz kiedy wyjdzie nie wiedzą pewnie i sami twórcy:)
DEMO UNREAL 2
Na jednej ze stron poświęconych serii Unreal pojawiła się oficjalna wiadomość że Epic nie planuje i nie planował nigdy wydania dema Unreal 2 :( Tłumaczą się że mają ważniejsze sprawy związane z ich najnowszym dzieckiem. Twórcy stwierdzili ze zamiast dema udostępnią graczom kolejny trailer przedstawiający sceny bezpośrednio z gry (no to już jest przykre) Buuuu... i jak oni teraz chcą zarobić dużo pieniędzy na Unrealu skoro demo to podstawa. Powinni brać przykład z Id Software i zrobić "niekontrolowany wyciek dema do internetu" :P [Wyciec, wyciekło, ale nie demo, a pełna wersja gry. I czytając komentarze nie dziwie się, że nie wypuścili dema - dop. LooZ^]

POSTAL 2 - STANOWCZE NIE!

POSTAL 2

Można się było tego spodziewać. Mamy pierwszą aferę związana z nowym Postalem. Mianowicie, główny holenderski dziennik gejowski zaprotestował przeciwko grze w której strzela się do pedałów, lesbijek, bezdomnych i starszych ludzi. Tym samym dziennik zakazał publikacji gry w Holandii ponieważ narusza prawa o homoseksualności i nawołuje do nienawiści do mniejszości sexualnych. Jak dla mnie to przesaaaaaada, do ludzi o upodobaniu hetero strzela się od wieków i nikt jeszcze na tym nie ucierpiał.

THE MOVIES
Spełnij swoje marzenia, zostań właścicielem wytwórni filmowej. Zacznij od lat 20. Zmień historie kinematografii jako pierwszy wprowadź dźwięk, kolor czy komputerowe animacje. Gra The Movies pozwoli zgłębić ci tajniki tworzenia filmów i show-biznesu. Czy twoi aktorzy zakochają się w sobie, czy będą się nienawidzić, starać zniszczyć czy w końcu wyrzucisz ich z pracy będzie zależeć od ciebie - ty jesteś tu najważniejszą osobą. Będziesz mógł kręcić takie filmy jak tylko będziesz chciał. Może zrobisz remake'a jakiejś znanej klasyki, stworzysz nowy gatunek filmowy, czy nawet obsadzisz ulubionych aktorów w filmach w których nigdy nie grali. Możliwości jest multum. Tworzeniem gry zajmie się firma Petera Molyneux czyli Lion Head Studios znani z Black & White. Szykuje się bardzo fajna gierka a nazwisko Molyneux mówi samo za siebie, gra może okazać się nie lada hitem. Premiera ma mieć miejsce jeszcze w pierwszym kwartale tego roku.

MICROSOFT I TANIE GRY
Chyba po raz pierwszy w historii firma Billa zacznie oferować serie tanich gier. Trzeba to oblać :) Kolekcja tanich gierek będzie nosić nazwę Platinium Hits - prawda że ładnie? Chociaż gdzieś już to chyba słyszałem. Pierwszymi tytułami będą: Project Gotham Racing w cenie 19. 99 USD i Max Payne który będzie kosztować jedyne 29.99 USD. Rzeczywiście jak na Microsoft to ceny przyzwoite.

COLD ZERO

COLD ZERO

Cold Zero będzie grą typu action-adventure z widokiem z tak zwanego rzutu izometrycznego. W grze pokierujemy poczynaniami McAffreya, byłego członka oddziału SWAT który został wyrzucony za zabicie zakładnika (przypadkowe oczywiście:)) Jego zdolności pozwoliły mu zdobyć wysoko dochodową prace ochroniarza ważnych firm. Jednym z jego klientów jest BioResearch Inc. Firma która zrobiła genetyczną broń o nazwie Cold Zero. Po napadzie terrorystycznym na firmę i wykradnięciu Cold Zera, John wyrusza w pogoń za terrorystami zanim dokonają światowej skali zagłady. W grze będziemy mieli dostęp do wielu rodzajów broni, zobaczymy bardzo ładną grafikę, zmierzymy się z inteligentnymi przeciwnikami oraz będziemy mieć możliwość rozwiązania każdej misji w inny sposób - taktyczny lub "dynamiczny" :) Premiera jeszcze nie ustalona.

POLSKIE CRPG
Firma Techland ostatnio poinformowała że od dłuższego czasu trwają prace nad grą pt. The Roots. Gierka będzie cRPG-iem utrzymanym w konwencji fantasy. W grze będziemy poruszać się po ogromnym świecie w którym bogowie prowadzą niszczycielską walkę o dominacje nad żywiołami planety. W walkę zostanie oczywiście wplątany nasz główny bohater, który z czasem zostanie wielkim herosem. Więcej informacji będzie dostępnych już wkrótce.


03     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wyłowione z sieci - Gry