23     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos Ludu


W dzisiejszym odcinku "Z e-mailem wśród ludu" 2 krótkie peany pochwalne na cześć naszego zina (które jakimś dziwnym trafem nawiązują do R.I.P. TS`a - widać, co aktualnie jest w growym światku tematem nr.1) i jeden, nieco bardziej wyważony, ale miejscami zaskakujący list z sugestiami. Zapraszam do lektury.
EMILLNo Panowie jesteście widzę stanowczy w dążeniu do celu! Brawo tak trzymać. Istniejecie już dłużej niż nowy TS :) Wiem że to nie ta liga i niewielkie wyzwanie (3 numery) ale już gratuluję. SS RULEZ
DKAY

Super jesteście. Uwielbiam was za to, że macie swoja ideę i walczycie o nią - to jest piękne, miejmy nadzieję, że SS kiedyś wstanie z martwych. Tylko nie taki jak TS...
Ko

Co do tej naszej doskonałości, to jeszcze wiele nam brakuje, by osiągnąć pełnię szczęścia, co pokazuje poniższy list. Nie zamieniajcie więc tego działu w kółko wzajemnej adoracji (na razie :P ). Jeśli zaś chodzi o porównywanie SS-NG do TS`a... może nie kopmy już więcej leżącego? Chłopaki spróbowali, nie całkiem im wyszło - trudno, life is brutal... szkoda tylko, że ucierpiała na tym nie tylko legenda samego TS`a, ale także renoma kilku, powszechnie poważanych redaktorów (tak, tak M. - o Tobie mówie).

Witam
Mam parę pytań i może propozycji.
Przede wszystkim, nie rozumiem dlaczego zmieniliście layout zina. Wcześniejszy był zdecydowanie lepszy, a na pewno bardziej przejrzysty.
W tym z numeru 6 praktycznie nic nie widać wszystko się zlewa, nie ma żadnych podziałów na działy co jest bardzo niewygodne. Według was bo tak piszecie na stronie, jest o wiele lepszy. Wiele osób, które znam zdecydowanie bardziej wolały wcześniejszy wygląd zina. Przede wszystkim wszystko było widoczne, nie trzeba było się przyglądać (...) nie wiem może nowy layout nie jest jeszcze skończony, mam nadzieje ze będzie bardziej przejrzysty. [Jak widzisz, wzieliśmy sobie te uwagi do serca, teraz (chyba) widać wszystko jak na dłoni - czekamy na dalsze spostrzeżenia]
Fajnie by było gdyby w zinie było cos na podobieństwo przecieków, jakieś ciekawe listy od czytelników, przeważnie zaczynałem czytać SS od tego właśnie działu i nawet teraz często przeglądam stare numery, czytając listy.
[Hmm... pozwól, że w takim razie zapytam - więc co tu Waść robisz? Co robią ci dwaj panowie powyżej? Co ja tu robię? Może pomyliłem ziny, może tak naprawdę pracuję gdzie indziej? A może Waść pomyliłeś nas z jakąś inna gazetą? Radzę spojrzeć uważnie na archiwalia - jeśli wskażesz mi choć jeden (z oczywistych względów pomijam nr. 1) numer zina, w którym nie było działu, którego teraz stałeś się główną atrakcją, to jestem gotów publicznie napisać o sobie, żem Ass (tylko nie Pegaz, nie przesadzajmy :P]. Czekam. Nie wiem czy jest możliwe ale prosiłbym abyście napisali jakiś artykuł odnośnie kafejek internetowych. Chodzi mi o jakieś informacje jak założyć kafejkę co do tego jest potrzebne, jak łącze stale i cir i inne pożyteczne rzeczy w tej sprawie, sam właśnie chciałbym założyć porządną kafejkę internetowa i chciałbym wiedzieć jaki sprzęt związany z samym łączem jest potrzebny albo przydatny. Jeśli nie jest to możliwe, żeby powstał taki artykuł to prosiłbym o jakieś adresy internetowe z których można się dowiedzieć.
Ok., to narazie tyle, będę wdzięczny jeśli coś z tego by się dało załatwić
Krzysztof Bartnik

Postaramy się, jeśli nie w 8 numerze, to na pewno w 9 ukaże się artykuł na temat kafejek. Dziękujemy za uwagi, zarówno te celne, jak i te mniej trafione.


23     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos Ludu