29     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak


Kino w domu i oborze

Nowy miesiąc to zawsze nowe kłopoty, ale przynajmniej wiadomo, że nowy miesiąc zawsze zwiastuje nowy numer SS-NG, a w nim "Przerwy". Moja przygoda z tym magazynem dopiero się zaczęła toteż sposób pracy redakcji trochę mnie przytłoczył. Z tego prostego powodu w tym miesiącu nie pojawiają się jeszcze żadne nadesłane dotychczas prace. Ale "Przerwa" nadal okupuje znaczny procent pisma, serwując jednocześnie masę nowych, z miesiąca na miesiąc lepszych, tekstów. Co dokładnie to nie będę się rozpisywał i marnował papier ;) Wspomnę jedynie o kontynuacji klasztornych przygód Ergall`a, czy recenzji filmu Bezsenność, a chyba właśnie tego filmu na oglądali się nasi felietoniści, którzy nocami przygotowywali dla Was trzy ciekawe teksty.
Teraz pora nawiązać do tytułu, ale jak? Nie chwaląc się ostatnimi dniami rozkoszuję się własnym kinem domowym i dziś rano przekonałem się jak może skończyć się, a raczej jak się skończyło oglądanie filmów całymi nocami. Ale jednego jestem pewien, Frodo ma pecha, że dźwiga ten pierścionek. I w tym miejscu właśnie chciałbym Wam wszystkim polecić obejrzenie najnowszej, drugiej części Władcy Pierścieni pt. "Dwie Wieże" bo wbrew pozorom (i temu, co twierdził TVN) nie jest to film o tragedii World Trade Center. Nie jestem pewien, czy jakaś większa recka pojawi się w tym miesiącu, ale za miesiąc będzie na pewno. Po obejrzeniu filmu niewątpliwie trzeba coś zjeść, więc doskonali marketingowcy przygotowali nam czekoladę w szklankach, ale zamykam temat, bo to już prawie reklama.
Miesiąc temu obiecywałem na końcu podziękowania za nadesłane teksty i pierwsze zapowiedzi. Jak wspomniałem wcześniej nie wyrobiłem się z tym wszystkim i w tym miesiącu jeszcze nic nie publikujemy. Ale w ramach pokuty i hasła "Pula hula" zwiększamy ilość nagród w naszym konkursie, oraz poszerzamy jego tematykę (szczegóły niżej lub obok).
Na zakończenie tylko przypomnę, że wszelkie teksty do "Przerwy" należy przesyłać na mój adres mailowy, który ukryłem tutaj. Miłej lektury.
martin

Konkurs trwa!!!!!

Zachęcamy do pisania tekstów do Krótkiej Przerwy w Zabijaniu, to przecież dział, który powstał z myślą o Was drodzy czytelnicy. Jedynym warunkiem jest napisanie tekstu na minimum jedną stronę Worda. Temat dowolny, czekamy zarówno na felietony i opowiadania, jak i na recenzje (filmy, muzyka, gry, komiksy). Możliwe, że Wasze teksty przedostaną się do innych działów. Nagrody są niezwykle atrakcyjne, są to najnowsze i najlepsze komiksy ufundowane przez Mandragorę. Nie zwlekaj, uncle Sikret needs you.29     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak